Lütfen Artık Cevaplayın Kedim İçin Önemli

arkadaşlar kedim gerçekten çok uyuyo sahiplenmeden önce eski sahibi bize çok oyuncu saat 9 da yatıp sabah ezanında kalkar dediydi onu geçtim saat 9da yatmasına ragmen bütün gün uyuyo artık uyumasın diye oyunccaklarıyla oynatıyom ama bu seferde uyandırdıgım için ısırıyo cırmalıyo ve elimi kanatıyo ve gerçekten bunu acıtarak yapıyo kollarımımın bazı yerlerinde ısırmalar ve tırnak ızleri var ve ne kadar egitmeme ragmen egitilmek istemiyo çok değişik bi kedi şunuda denedim kolumu falan ısırdıgında küstüm konuşmadım onunla oyun oynamadım ona regmen hala ısırıyo durduk yere ve eski sahibi bana hiç ısırmıyo dedi biz ısıttırmayıda ögretmedi mesala oturdugum yerde telefona bakıyom aniden zıplıyo ve ayagımı ısırmaya başlıyo ve eski sahibi bunu hiç dışarı çıkartmamış pencere kapıları hep kapalı tutmuş sanırsam buda bi can oda özgür olması lazımdır insanlardan ayrı bi korkuyoztn arabalardan falan evimize ilk geldigi için sanmıştım ama gerçekten herşeyden koprkuyo bazı seslere alıştırdım korkmuyo bazı seslerden ama dışarı çıkartırken kaçacak diye korkuyom ve bazenleri koşuyop tabiki koşacak eglencek temiz hava alcak merak ettigim şu köpeklerin kaçmaması için tasması var sonuçta kedimi eve hapsedecek degilim onunda dışarı çıkması lazım ama kaçacak diye kucagımda tutuyorum ve bu insan yavrusu degil kucagımda tutarsam ısırmaya daha çok devam etcek bu ikimiz içinde zararlı olcak kaçmaması için tasması olurmu

17 CEVAP

ewt öyle yapıyorum bide uykusundan harbiden çabuk kalkıyo çünkü ayak seslerinden

ewt işte bende o yüzden istiyorum