Yaş Mama

Sudeckmkc

Anket

Kendi kedime veririm
(7 oy)
Sadece sokaktaki kedilere veririm
(3 oy)
Hiçbir kediye vermem
(2 oy)
Toplam (12 oy)

Bonacibonun kuru mamalarının çok tavsiye edilmediğini biliyorum kristalleşme vs yapıyormuş ama yaş mamasının içeriği bana iyi gibi geldi ve fiyatı konserve başına 5tl civarı içeriğini yazıyorum siz de fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim kendi kedinize kullanmayı düşünür müsünüz mesela
İÇERİK: Et ve et ürünleri (%54, Tavuk Eti en az %40, Hindi eti en az %4), Bitkisel Ürünler, Mineraller ve Taurin.

1 CEVAP

Firuzecik

Kitten pouch olanını aldım yaş mamayı sık verdiğim için ve kuru maması kaliteli olduğu için denemek istedim ve arada veriyorum.