Acilll Karaciğer Problemi

Minimesi

arkadaşlar veteriner kısırlaştırma için gittik tüylerini falan yağlı buldu ya mamadan kaynaklı yada karaciğerinde problem var dedi ozel mama verdi geçmezse kan tahliline bakacaklar kedim Ankara kedisi karaciğer hastalıklarına yatkinlar diye duydum eğer karaciğerde problem varsa ne yapcam bir tedavisi varmi korkuyorum bir şey olur diye off ölmez kedim demi

53 CEVAP

Minimesi

özge 00 bilmiyorum ama İnternet'e aradım bana verdiğini bulamadım zaten üstünde tıbbi bişeyler bide tüy ve deri sağlığı artırıcı

Minimesi

Guncel acilllll lütfen

sforselin

Sorun çok büyük değilse tedavisinin çok zor olacağını düşünmüyorum. Diğer hastalıklara kıyasla daha kolay tedavi ediliyor diye biliyorum. Karamsarlığa kapılmayın. Aşırı kilosu varsa bu süreçte biraz kilo vermeye çalışabilirsiniz. Kilolu kedilerde karaciğer yağlanmasıyla daha sık karşılaşılıyor.

Minimesi

Kilosu 5.1 di 1 ayda 4.5 oldu unique diye bir mama ve onun ilanından verdiler inşallah problem mamadır karaciğer değildir

Minimesi

Pekiyi tüyü yağlı ise hangi karaciğer hastalığı olabilir

sforselin

Kilo kaybı da karaciğer hastalığı belirtileri arasındaymış. Hekiminizin kilo kaybından da haberi var mı?

Minimesi

Şoförlerin haberi var demistim

Minimesi

şoför deil sforselin klavye duzelttide

Minimesi

Guncel

Minimesi

Guncel

Minimesi

Guncel

Minimesi

Guncel

Minimesi

Guncel

Minimesi

Guncel

Minimesi

Guncellll