İç Parazit Hapı Sonrası Kusma?

eylulozel

3 yaşındaki kedime bugün caniverm iç parazit hapı ve dış parazit için ense damlası yapıldı. 4 saat sonra kedide halsizlik başladı daha sonra kustu. iç parazit hapından sonra daha önce hiç kusmamıştı. düzenli yaptırıyorduk normalde fakat pandemiden dolayı 5-6 ay geciktirdim ilk defa. Kusması paraziti olduğunu gösterir diyor internette? tekrar ilaç uygulanmasına gerek var mı? Kusmuğunda parazit görmedim. parazit hapı sonrası böyle bi şey yaşayan var mı

19 CEVAP

eylulozel

@sforselin çok teşekkür ederim ben de kaka yapmasını bekliyorum ne şekilde görmüştünüz parazitleri kakada?

Bsrsr

Üç parazit hapı caniverm sonrası kusma yaşadık. Veterinerim parazit olduğunu gösteriyor 4 5 gün sonra enjeksiyon olarak iç parazit yapmamız gerekiyor dedi.

@eylulozel cok zaman gecmis ama insallah gorursunuz ben de aynı durumu yasadim vet dış parazit damlasını yalamış olabilir ya da parazit vardır dedi 3 4 saat mama suyunu alın tekrar ederse gelin dedi acaba sizde ne olmuştu tekrar etti mi başka bir şey yapıldı mı iğne vs? görürseniz çok yardımcı olursunuz

CakilYavrukus

İlla parazit var demek yanlış belki midesi kaldırmadı bu kez de