Kedi Elisa Testi

DogaM

Merhaba, kedimi kısırlaştırma için veterinere götürdüm. Kısırlaştırmadan önce Elisa testi yapıldı ve titre 6 çıktı. Bu en yükseğiymiş maalesef kısırlaştırma yapılamadı. Üzüntüden veterinere sormayı unuttum bu benim kedimin FIV olduğu anlamına mı gelir? Yoksa sadece corona (FCoV) mı? Titrenin yüksek olması virüsün mutasyona uğrayıp FIV e çevirme riski yüksek mi demek hiç anlamadım bilen biri aydınlatabilir mi lütfen? Veterinetimiz bağışıklığını yükseltmemiz için bazı vitaminler verdi 2-3 ay sonra tekrar test yapılacakmış.

4 CEVAP

ebruafsr

Bu soruyu veterinere sorarsanız daha net ve açıklayıcı bir cevap alırsınız

ebruafsr

Bu soruyu veterinere sorarsanız daha net ve açıklayıcı bir cevap alırsınız

Minimesi

benimde bugün kısırlaştırma vardı ciğerlerine problem çıktı çok şanssızız simdi haftada 1 kontrole gitcez

DogaM

Çok geçmiş olsun :( umarım bir an önce sağlığına kavuşur