Kedim Çok Hasta

Minimesi

arkadaşlar önceki soruyu görmüşsünüzdür karaciğer ve böbrek problemi cok ödül maması vermemizden olabilirmi ??

5 CEVAP

Alimeozmutlu

Kediniz kaç yaşında ödül maması nın etkisi olabilir bize de veterinerimiz çok sık kullanımını önermedi

Minimesi

Kedim 13 aylık önceki soruyu özetleyeyim kedimi kısırlaştirmak için götürdüm ama ön muayenede veteriner tüyünü yağlı buldu ya mamadan yada karaciğerinde veya böreğinde problem var dedi şimdi her hafta 1 kez veterinwre kontrole gideceğiz unique diye bir mama verdi birde onun ilacını verdi eğer mamadan kaynaklıysa tüyündeki yağ gecer ama karaciğer veya böbrekte problem varsa geçmez dedi eğer geçmezse kan tahlili falan testler yaptırcakmışız bende eğer karaciğerinde problem varsa kedim ölürmü diyorum veya bir tedavisi varmı yada organ yetmezliği varsa ne yapacağım kedilerde organ nakli varımdır ki ???

Minimesi

Bu arada ödül maması refleks çubuk ödül maması

Minimesi

guncel

Minimesi

Guncel