Çok Ödül Maması

kbrasnmz

aslına çok değil 15 filan ama kedim yavru. yavru kedilere max 6 diyor bişey olurmu

4 CEVAP

sforselin

Her gün böyleyse sorun yaratabilir. Tek seferlikse bir problem olmaz.

Gamsem

Bende hep veriyordum fakat veteriner hekimler çok vermeyi önermiyor hafta bir veya iki bir yere çıktıysam o gün döndüğümde vs veriyorum.sizde bence seyrek verin ileride sorun yaşamayın :)

kbrasnmz

bu gün ilk defa aldım mamayı denemek için

Gamsem

Buarada tek seferden birşey olmaz sadece fazla vermeyin bazen ağır gelip kusabiliyorlar arkada yazan miktarlara uyun genelde