Elimi Neden Emiyor

elifozzdemiir

4.5 aylik kedim surekli elimizi emiyor bize ilk geldiginde falan yapmiyordu ama 1.5 aydir falan yapiyor annesini emer gibi masaj falan da yapiyor elimize hatta bazen kendisi uyurken agzini emiyormus gibi oynatiyor nedeni ne olabilir bunu yaparken asiri rahatliyor o sekilde taratiyor kendini

3 CEVAP

Ceyday

Yaa benim kedimde uyurken şapırdar yalanır onun gibimi yapıyor? Kediler annelerini emerken masaj yapar , sizi annesi olarak görüyordur

elifozzdemiir

evet boyle agzini emiyor gibi yapiyor sapirdatiyor hep dili disarida cok tatli oluyor ama boyle yapinca da uzuluyorum annesini ozluyor falan saniyorum :/

Seymaaacaan

Evet benim kedilerimde emiyor. Özellikle peluş yastıkları var sürekli onu emmeye çalışıyorlar. 1 yaşına gelip hâlâ emmeye çalışan kediler biliyorum. Artık normal olarak kabullendim