Kedim Büyük Bir Kelebek Yedi

gerçekten daha yeni odamda kelebek vardı ve o kelebegi yedi biliyorum tedirgin olmama saçma ama kelebege üzüldüm ben ve gerçekten yerken kelebegi azında harekek ederken gördüm ve çok etkilendim üzüldüm bu normal bişey kediler dogası geregi avlanması gerekir farede yerler balıkta hatta akvaryum balıgıda yerler yani amacım ıyyy kelebekmi yedi hemen veterinere götürün diye dememeniz için bide ben açıkçası kelebege üzüldüm ewt doganın kanunu avlanmak ama kelebekte öldü ama sonuçta bunun için kedime kızamam demi bu aslında soru degil sadece sizin tepkileriniz nasıl olurdu diye yazdım yorumlarda tepkilerinizi bırakabilirsiniz ama lütfen linçlemeyin

3 CEVAP

bbeyzvv

tepki verilecek bir olay yok kediler avcı yaradılışa sahipler ve hareker eden hemen hemen her şeyi avlarlar sizin tek yapacağınız öyle canlıların eve girmemesi için sineklik taktırmak veya girince odadan çıkarmak

ama burada dikkat etmeniz gereken başka konu da şu ki zehirli bir böcek yiyebilir ne yediğine bakın onun dışında düzenli iç parazit uygulaması yapılıyorsa korkulacak bir şey yok

Bizimki sinek yiyor ,kelebek yemesine çok takılmayın

zaten sineklik var pencerelerin hepsinde ama balkonlarda yok 2 dk havalandırınca giriyolar ve sadrce kelebege üzüldüm dedigim gibi :(