Leo Bana Bir Miyav Bile Demiyor

Cbcan
Cbcan

960 Puan

Kedim leo(leonidas,hain leoş) 6 aylık buldugumuzda tahminen 1 aylık ölmek üzere olan bir sarmandi. Annesi ve kardeşleri yoktu sanırım dayak yemişti diğer kedilerden burnu açık yara idi. Buldugumuzda beri bizimle. İnsan canlı tüm gün oyun oynamak ister. Top atarım topu geri bana atar. Pelusu unicornla özel bağ kurmus sabah benimle beraber uyanır ise gidene kadar kulak çene masajini yaptırır ödül olarak gurultu verir bana. Ben ise giderken kapıda bekler döndüğümde de kapıda biter. Fazla öptüğümde de partisini ağzıma yerlestirir.
Leonidas hain leoş Leo asla miyavlamiyor. Tam ve düzgün bir miyav hiç duymadık. Bazen aşırı sıkıştırdığımizda vikler ama miyavlamaz ya da kendince beni duşta sudan kurtarmak için cabaladiginda vikler ama yine mivaylamaz. Ekstra bir durum olmadıkça lâl olur susar. Sebebi ne olabilir acaba?


6 CEVAP

Bikedi
Bikedi

12031

Bu baslik bana " justin bize bir hi bile demedi" diye isyan eden kizi hatirlatti :) saka bir yana boyle kediler var gercekten. Arkadasimin kedisi 2 yasinda ve vik bile demiyormus.


sforselin
sforselin

12844

Bazı kediler konuşkan değildir. Miyavlamıyor olmasında sorun yok. Her kedinin karakteri apayrı. Bizimki de bazen biraz sussa mı diyoruz. Tuvaletinin temizliği yarım saat falan gecikti geçenlerde. O kadar homurdandı ki.


Esila46
Esila46

1339

Benim kedim de çok miyav demez.


Esila46
Esila46

1339

Bu internette kedi miyavlamadi için YouTube da videolar var kedi sesi yaz çıkar ordan dinlet bı odada kedin miyavliyor mu bak. Benim öküz evi arıyor miyav miyav kedi var mı diye :D


umaygezer
umaygezer

519

Benim oğlum da işine gelince miyav der (mama miyavı)... Bazı kedilerde gözlemlediğim kadarıyla miyavlamaktan ziyade karnından konuşma gibi sesler çıkıyor. Normal bir durum olduğunu düşünüyorum.


Cbcan
Cbcan

960

Teşekkürler cevaplarınız için. Evet başlık justinden çalıntı:) onun dışında kedi videolarıni denedim yok kulak kesiliyor ama miyavlamiyor. Böyle kabul edeceğiz artık :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 105 Görüntüleme
  • 6 Cevap
  • 1 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 26781 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR