Kedim Kendini Tuvaletten Sonra Temizlemiyor. Başka Zamanlarda Temizliyor Böyle Olunca Da Yerler Batı

mervevehubble

Tuvaletten çıkınca pipisinde kum oluyor etrafı da biraz yaş kalıyor. Kakası da bi tık kalıyo oturduğu yerlerde kaka izi oluyo.
Yani temizliyor kendini ama tuvaletten sonra değil bikaç saat sonra. O zamana dek de olan oluyor.
Çok tüylü bi kedi değil tüylerine bulaşmıyor zaten pek de bu durumu nasıl çözeceğim bulamadım. Hergün çarşaf yıkıyorum yerleri siliyorum

3 CEVAP

Esila46

Tuvaletten sonra poposuna su sıkın. Temizler

FloorGang

Sen temizle tuvaletten sonra kedim yavruyken ben öyle yapıyodum hala yapıyorum bazen

mervevehubble

temizliyorum temizliyorum. sadece sabahları erken işe gidince döndüğümde öyle buluyorum yerleri