Hangi Yaş Mamayı Öneriyorsunuz?

ecenur1819

Kedim seçici yaş mama hiç yemiyor geldiğinden beri bi kere daha denemek istiyorum hangisini tavisye edersiniz.

17 CEVAP

sforselin

Gerçekten Whiskas almayı düşünüyorsanız içeriğini iki dakika ayırıp okuyun lütfen. Gerçekten bu içeriğe sahip bir mamayı kedinize vermek istiyor musunuz bir bakın.

Esra_Rio

Whiskas ın yaş mamasını delirmiş gibi yedi benim kedim ama Felix i kesinlikle sevmedi... Henüz alıp denemedim ama Royal canin de iyi diye duydum..Siz hangi markaları denediniz belki ona göre farklı tavsiyeler veren olur..

Esra_Rio

Xvampirellax British shorthair cinsi 5 aylık olduğu için whiskas ın junior kümes hayvanlı olanını alıyorum..1 yaşından büyükse somunlusunu alıp bi deneyin..

sforselin

Sorular kısmında filtreyi kullanıp yaş mama yazarsanız bir sürü öneri çıkacaktır.
Ben yaş mamayı ezip püre haline getirmenizi ve kedinizin sevdiği bir aroma varsa onun yaş mama versiyonunu denemenizi tavsiye ederim.

mmeoww

Hangi markalari, hangi aromalari yemedi?

turancnsvn

Yaş mama yememesi çok önemli değildir. Hatta kuru mamayı iştahlı yiyorsa daha iyi. Ama lezzeti yüksek bir mama isterseniz purina gourmet yaş mamanın tavuklusunu bir deneyin.

Lilyycm

Ben arada bir veriyorum nutrifeline kullanıyorum severek yiyor et oranıda iyi.
Gimcatıde tavsiye ederim

sforselin

Su tüketimi düşük olan kedilerde gayet de önemli yaş mama. Gourmet yaş mamanın da et miktarını yetersiz buluyorum.

Esra_Rio kedinizin cinsi ne bende yaş mama alcam ama ilk deneyimi olcak

ecenur1819

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için dediklerinizi deneyeceğim

seliinkececi

naturea veyahut schesir oneririm et oranlari yuksek bildigim kadariyla

nsnci

Gourmet - N&D

Zeynep_ccc

Veterinerim kesinlikle yaş mama vermeyin beni zengin etmek istiyorsanız yedirin demişti onun yerine tavuk cigeri tavuk hasla ver daha iyi dedi

cansuuranus

Kesınlıkle schesırın urunlerını onerırıö . Buharda pısırilen ıyı bı yas mama markasıdır .dıer yas mamalara gore besleyıcılıgı et oranı yuksek . Fıyatı bıraz yuksek ama bence deger

cansuuranus

Nutreada ıyı bı markadır . Schesıra gore fıyatı daha uygun ama aynı et oranı ondada yuksekdır