Hangi Irkı Seçmeliyim

bade1410

Anket

Alman Kurdu
(3 oy)
Labrador Retriever
(9 oy)
Border Collie/Rough Collie
(4 oy)
Golden Retriever
(9 oy)
Toplam (25 oy)

Bahçeli bir evim var,bahçede yaşayacak bir köpek istiyorum.Alman kurdu,labrador,border collie,rough collie,golden retriever bunlardan birini istiyorum.Sabah ve akşam gezdirebilirim,benim okula gitceğim zaman annem bütün gün evde,bisiklet binmeyi çok severim günde 1 kere beraber binebiliriz o benim peşimden koşar.Aşırı kokmasın, aşırı tüy dökmesin.

27 CEVAP

Siyammm

Arkadaşın dediği gibi labrador kısa tüyünden dolayı avantajli. Dişi alırsanız kizginliğa girmeden kısırlaştırmaniz lazım yoksa tüm erkek köpekler bahçenize toplanır. Karakter olarak köpekler erkek ve kız çocuğu gibidir dişiler daha evine bağlı şefkatli olur ben dişi öneririm

BuzCarlos07

Ben dişi istiyorum. Erkek köpek baktım daha önce,erkek köpek sürekli dişi peşinde oluyor sahibini umursamıyor. Ama kısırlaştırmayı düşünmüyorum çünkü çiftleşmesini önleye bilirim.

bade1410

Bu arada Antalya da yaşıyorum. Köpeğin bu iklime uygun olması lazım.

bade1410

Bu arada Antalya da yaşıyorum. Köpeğin bu iklime uygun olması lazım.

bade1410

Ben dişi istiyorum. Erkek köpek baktım daha önce,erkek köpek sürekli dişi peşinde oluyor sahibini umursamıyor. Ama kısırlaştırmayı düşünmüyorum çünkü çiftleşmesini önleye bilirim.

ecenur1819

Alman kurdu

bade1410

Alman kurdu ve golden çok kokuyorlar diyorlar doğru mu

Kuzucansu44

Golden, maltese ve rottweiler bakıyorum. Sanırım büyük bir ırk istiyorsunuz. Goldenlar aşırı akıllı oluyorlar, ama bence biraz ev köpeği gibiler. Ben üçüne de evde bakıyorum. Bence bahçeye en uygun alman kurdu olacaktır. Alman kurdu bakan arkadaşım var, öyle aşırı koku sorunu yok

BuzCarlos07

Ben Alman kurdu ve Labrador arasında kaldım.

BuzCarlos07

Bu arada bade1410 la bu hesap aynı sadece biri telefon diğeri bilgisiyar.

Merhaba bence Collie(Border-Rough) alabilirsin. Çünkü çok akıllı oluyorlar yani eğitmen kolay olur. Bahçeye de gayet uygun, koşmayı da çok seviyorlar :) Bildiğim kadarıyla pek koku yapmıyorlar. Dilerim en kısa zamanda bir minik sahiplenirsin :)

BuzCarlos07

Kardeşim ne alaka ben bir hayvana bakıyorsam canımdan daha iyi bakarım.