Hangi Irkı Seçmeliyim

bade1410

Anket

Alman Kurdu
(3 oy)
Labrador Retriever
(9 oy)
Border Collie/Rough Collie
(4 oy)
Golden Retriever
(9 oy)
Toplam (25 oy)

Bahçeli bir evim var,bahçede yaşayacak bir köpek istiyorum.Alman kurdu,labrador,border collie,rough collie,golden retriever bunlardan birini istiyorum.Sabah ve akşam gezdirebilirim,benim okula gitceğim zaman annem bütün gün evde,bisiklet binmeyi çok severim günde 1 kere beraber binebiliriz o benim peşimden koşar.Aşırı kokmasın, aşırı tüy dökmesin.

27 CEVAP

Tengu

şu tip sorulardan nefret ediyorum karışmıyım dedim ama ne zaman girsem önüme çıkıyor bu soru
barınağa gidip bakar mısınız ordaki canları gördükten sonra da cins köpek peşine düşecek misiniz
gerçi sizin gibi kokmasın, havlamasın, kısırlaştırmıyım ama sakin kalsın diye cins köpek alıp sonra köpek beklentilerini karşılamayınca barınağa bırakan çok insan olduğu için bu saydığınız cinslerin hepsini orda da bulabilirsiniz
en iyisi hayvan sahiplenmemeniz kısırlaştırma konusundaki düşünceniz ne kadar bilinçsiz biri olduğunuzu anlatıyor zaten siz bu kafayla hayvan falan bakamazsınız hayvan acı çeker siz de aa köprğim var her gün yürürüzxd diye ortada bilinçsiz bilinçsiz gezersiniz
siz ve sizin gibilere karşı çok doluyum aklımdan geçenlerin 1/10 ini bile yazmadım

Yazık, bir canın daha kaderi senin eline düşünce heba olacak..

Kısırlaştırmayacaksanız işiniz çok zor. Köpeğin işi sizden daha zor.

Tengu

bi de utanmadan hangi marka kıyafet alıyım der gibi anket açmış kudurmamak elde değil sizin gibi insanların eline düşen hayvanlara çok üzülüyorum

FloorGang

Kısırlaştırmazsan köpeğin uzun süre acı çeker. İnsancıl birşey değil bunu sürekli söylüyorum ancak anlamıyorlar. Ayrıca bi kere çiftleştirmek ve sonra kısırlaştırmak da çok kötü bişey.

gozdeyilmaz

Kokmasın tüy dökmesin demeniz bir yana saymışsınız bilmem kaç tane cins bunlardan hangisi olsun diye soruyorsunuz minik dostlarımızı sevmek demek canımdan daha iyi bakarım demek bu değil. O kadar köpek istiyorsanız barınaktan kurtarın sokakta zaten bahsettiğiniz bu cinsler yok bu da ne demek SATIN ALMAK demek bir canı SATIN ALMAK!!!!! Lütfen şey demeyin bi arkadaşımızın köpeği doğurdu ondan sahiplenicez falan her şekilde aynı çünkü

Linsenpai

Sen salonuna süs eşyası arıyorsun galiba ALSKDLFLDKEK

bbeyzvv

kısırlaştırmayıp acı çekmesini izleyecekseniz hiç almayın ki hayvan ticareti iürenç bir batak barınaklarda yuvaya aç o kadar can varken satın almak sadece insanın egosunu tatmin etmesidir

Yamukparmak

Kusura bakmayında yazmıyım dedim dayanamadım.Çiftleşmesini nasıl önlemeyi planlıyosunuz?7/24 basında nöbet tutarak mı?Bu cins hayvan merakı nedir arkadaslar?Barınaktan kötü durumdaki bi canı kurtarmak cins köpek tatlılığından güzelliğinden daha büyük bi mutluluk verir.

zibityus

köpek arkdaşlarımızı çiftleşebilir diye kısırlaştırmıyoruz onların ömrünü uzatıp bir çok tehlikeden korumak ayrıca zihinsel olarak rahatlamaları için kısırlaştırıyoruz. mutlaka kısırlaştırmalısın. köpeğe zaten bahçede bakıcağını söylüyorsun kokusu çok olsa ne olacak ki o kokuyu sevmelisin doya doya içine çekmelisin? zaten çok kokan diye bi köpek yoktur bence bakımla ilgili bi şey bu. bu ırkların hepsi yoğun egzersiz ihtiyacı olan ırklar, yani öyle az bi gezdireyim geleyim diceksen hiç düşünme yoramazsan enerjilerini attıramazsan sıkıntı yaşarsın. bir de köpekleri en az 3 sefer çıkarmak gerekiyor sabah akşam üstü ve gece olabilir. gece yormak için değil son bi boşaltım yapsın dye

Kısırlaştırmayıp çiftleşme isteği ve stresini yaşatarak mı ?

turancnsvn

İçlerinde en kısa tüylüsü labrador. Tüy dökme ve deri problemleri açısından diğerlerinden avantajlı.

zibityus

köpek arkdaşlarımızı çiftleşebilir diye kısırlaştırmıyoruz onların ömrünü uzatıp bir çok tehlikeden korumak ayrıca zihinsel olarak rahatlamaları için kısırlaştırıyoruz. mutlaka kısırlaştırmalısın. köpeğe zaten bahçede bakıcağını söylüyorsun kokusu çok olsa ne olacak ki o kokuyu sevmelisin doya doya içine çekmelisin? zaten çok kokan diye bi köpek yoktur bence bakımla ilgili bi şey bu. bu ırkların hepsi yoğun egzersiz ihtiyacı olan ırklar, yani öyle az bi gezdireyim geleyim diceksen hiç düşünme yoramazsan enerjilerini attıramazsan sıkıntı yaşarsın. bir de köpekleri en az 3 sefer çıkarmak gerekiyor sabah akşam üstü ve gece olabilir. gece yormak için değil son bi boşaltım yapsın dye

Tengu

güncel
hanımefendi bir husky köpeğinin hayatını mahvetmeye karar vermiş

Bikedi

Kokmasin, tuy dokmesin, ayrica işemesin, osurmasin ve s..cmasin. t o y s h o p a gidin en iyisi.