Kedi Mama Ölçüleri?

mmeoww

Merhaba arkadaslar, kedilerinize kuru mamasini/yas mamasini verirken hangi ölçüleri referans alıyorsunuz? Internette bir suru farkli bilgi ve tablo var, hangisine gore hareket etmem gerektigini bilemiyorum.

3 CEVAP

turancnsvn

Merhaba, aldığınız mamanın paketinin yan tarafında veya arka tarafında hangi kilodaki kediye ne kadar verilmesi gerektiği ile ilgili bilgi vardır. Buradan bir rakam söylemek yanlış olur. Çünkü her mamanın içeriği ve tavsiye edilen miktarı birbirinden farklıdır.

arkadaşa katılıyorum , burdan bir ölçü vermek yanlış olur, her mama paketinin üstünde ortalama verilmesi gereken mama miktarı yazıyor.

mmeoww

teşekkür ederim, öyle yapmaya başlayayım :)