Su Kabını Devirme Sorunu

Xsevvaloztrk

Eskiden hiç yapmıyordu ama son bir haftadır sürekliliği su kapını devirmeye başladı. Partilerini süt emerken yaptıkları şekilde yoğurma hareketleriyle kalıyı tırnaklarına takıp deviriyordu halısız biryere koydum bu sefer patisini vurarak deviriyor. Ne yapmalıyım?

6 CEVAP

Ayseenur10

Farklı su kapları deneyin

yasminackz

Su kabı su kapların yeri birinden rahatsız olmuştur suyu değişin kabı değişin vs kendimiz türetin geçiyor

ecenur1819

Oyun oynuyor olabilir belki yada suyu beğenmemiş olabilir

Sedayksl

Benimki de aynı sorun devam ediyor bizimki yanına gidip ayağına çekiyor öyle bir cins shsj patiyi sokar bide kaç defa döker günde böyle yeri neresi olursa böyle ama 2 tane kabı var hep tazelerim

gozdeyilmaz

En eğlendiğim sorun bizde çok yaşadık pıt pıt bir şekilde deviriyorlar şöyle söyliyim hem kullandığınız kap ağır olsun hemde içine fazla su koyun o zaman güçleri yetmiyor önceden bizde kedimizin boyutlarına göre ufak kaplar kullandık hepsini bir şekilde devirdi

Xsevvaloztrk

Suyu sürekli değiştirmek zorunda kalıyorum zaten her koyduğumda devirdiği için farklı kab deniyim. Sağolun cevaplarınız için.