N&D Mi Advance Mi

Eylemyigit

Arkadaşlr N&D alacaktım veterinerim advance önerdi alerji olabilir n&d de kediler çok alerji oluyor dedi bu arada advanceyi ondan almayacağımı biliyordu N&D daha iyi olduğunu biliyorum ama n&d kitten kullanıp alerjik reaksiyonlarla karşılaşanlar var mı

21 CEVAP

Nightcat

Biz mystic kullanıyoruz, 2 ay oldu olmadı. Şu anlık bir sorunumuz yok fiyatına göre gayet iyi bence ama fiyatının da yavaş yavaş artacağını düşünüyorum

sforselin

Farmina'nın mail adresine yazabilirsiniz. Instagram'dan da cevap verebilirler belki ama emin değilim.
Bu arada Acana Wild Praire N&d tahılsızlardan daha uyguna geliyor bazen. Onu düşünüyorsanız da bi araştırabilirsiniz. (5 ve 5.4 kiloluk versiyonları için bu dediğim.)

paramedic

Yavru kedi ise Pro Plan öneririm

Orijen'in fiyatı çok yüksek maalesef. Acana için de ciddi şekilde kanserojen iddiaları var. Felicia'yı veteriner hekimime sorduğum zaman süper premium, premium mamaları saydı ve felicia'nın premium mamalardan bir alt sınıfta olduğunu, iyi bir mama ama ortalama bir mama olduğunu, market mamalarından kat kat daha iyi olduğunu söyledi. Mystic ben de düşündüm ama forumda da birçok arkadaşımız petinde kanlı ishal olduğunu söylediği için Mystic markasını eledik. N&D'ye geçiş yapacağız biz de, şuan için Felicia kullanıyoruz herhangi bir yan etki görmedik.

Faytekin

Uzun zamandır ND kullanıyorum ve henüz herhangi bir alerjik reaksiyona rastlamadık, ND kitten kullanan arkadaşlarımda var ve onlarda da bi sorun yok,alerji den bahsediliyorsa muhtemelen kitten mama tavuklu olduğu için tavuğa olan alerjiyi kastedmistir veterineriniz,ama her kedi de olacak diye bisey yok tabii ki, onun haricinde ND her anlamda Advance den daha iyi bir mama.

Eylemyigit

Arkadaşlar tek tek cevap veremedim kusura bakmayın hepinize teşekkür ediyorum N&D almaya karar verdim