Bunlar Pire Isırığı Mıdır?

mervevehubble

bugün pireyle ilgili soru sormuştum ama pire bize de geliyor sadece kedimize değil. nasıl savaşacağoz? eşimin de bacağında gördük şimdi de kendimde farkettim

7 CEVAP

Seymaaacaan

Pire ısırığı çok daha büyük oluyor ısırdığı bölge hemen kabarıyor sanırım kedilerime pire bulaşmış ve ayak ucumda yatıyorlar ayaklarımın heryeri ısırıklarla dolu

Seymaaacaan

Sizin ısırıklar küçücük bence başka hayvanın piresidir veya pire olmayabilir

elifozzdemiir

kasinma olmasi lazim ama evde kedi varsa pire kolay kolay insana gelmez diye biliyorum

mervevehubble

bigün daha takip ediyim o zaman tamamdır ssğolun

Zeynepulku

Endişelenmeyiniz kedinizden size geçmiş dahi olsa basit bir tedavi ile kurtuluyorsunuz. Zaten kedi ve köpeklerde ki pireler insan vücudunda yaşaması çok zor :)

kedimelsa

Bizi de ısırdı böyleydi aynı tüm evi sirkeyle sildik pire ilacı sıktık bir gece öyle bıraktık odaları tek tek kediye de parazit ilacı yaptırdık geçti üstünden falan bulmuştuk 6 7 tane bide rengi siyah diye belli olmuodu bitanesi halida ve yerde ziplarken görmüştük çok kötü

mervevehubble

gerçekten kötü. işin kötüsü alt komşumuz köpeklerine dış parazit yaptırmıyor ve sürekli nüksedecek diye anlıyorum. 1. katta oturmak gerçekten kötüymüş :/