İnternette Pire Damlası

TarcinBey

Normalde klinikten iç dış parazit alıp yapıyorum. Fakat internette o meşhur alışveriş sitelerinde 3lu pire damlaları 35 TL falan. Bunlar petshoplarda satılan dandik damlalardan mi acaba? Bilginiz var mı?

3 CEVAP

elifozzdemiir

veteriner hekiminizden marka alip o sekilde almanizi oneririm hic riske atmayin bence

Seymaaacaan

İnternetten doğal diye pire damlası alıp, damla kedisinin beynine zarar verenler var dikkat edin 50 liraya alıp 500 liradan olmayın yani. Ama veterinerin uyguladığı damla markaları var bayer gibi ondan alabilirsiniz. Onların fiyatları veterinerin uyguladığından pahalı fakat :/

Zeynep_ccc

Veteriner hekimlerde satıyor bence riske atmayin