Isırsan Bir Golden Yavrusu

Merhaba 2 aylık bir godlen yavrusu sahiplendim, diş kaşıma oyuncakalri herşeyi aldım, ama oturuyorum gelip benim ayağımı ısırıyor ve kabarıyor, ayağım mos mor oldu kan geliyo acıdan gözlerim doluyo o derece ,ve hırlama huyu da var ben seviyorum bi anda hırlamaya havlamaya başlıyo 2 gündur, arkadaşlar yardım edin lütfen buna bur çare tok mu saldırgan galiba ,annesi babası da saldırgana benziyordu çünkü bi de bahcede kaliyo ama geceleri karanlık değil ışık yakıyorum goldenler bahçede bakılmaz diye okudum bahçede bakıldığı için de böyle olabilir mi

2 CEVAP

AdaMurphy

Benim oğlan da aynı böyle ama hırçınlıkla bir alakası olduğunu düşünmüyorum daha çok oyuncaklarıyla değil de senle oynamak istediği için bence.Bir de ısırması çok normal diş çıkarma zamanı diye ilerde geçer diye düşünüyorum ama sen yine de seni çok sert ısırdığında sert bir şekilde HAYIR de ve ona özel bi bölge varsa oda vb. oraya koy oyuncaklarıyla orda kendi kendine oynasın.

@AdaMurphy evet aslında haklısın ama bu kadar da olmaz diye düşünüyorum mos mor yapıp elimi kanaticak derecede , hırlamayarı da bitmiyor, uzerime atlayıp hırlayıp havlıyor