Köpeğim Kaç Kilo Olmalı?

AdaMurphy

Arkadaşlar merhaba benim 3.5 aylık labradorum şu an 6 7 kilo civarı bakınca çok zayıf duruyor ama veteriner kilosu güzel sağlıklı diyor sizce kaç kilo olmalı ve günde kaç gr mama yemeli?

7 CEVAP

zibityus

burdan kimse bir şey söyleyemez söylememeli de, mama paketinin arkasındaki beslenme tablosuna uygun ve vetrinerinize danışarak beslemelisiniz, sağlıklı köpek üstten bakılınca kum saati gibi görünür silindir gibi görünüyorsa şişkodur

AdaMurphy

Bizim oğlanın karnı biraz fazla içine göçtü kaburgalar görünüyor ama veteriner sağlıklı diyor

zibityus

güvenmiyorsanız başka veterinere götürün

Ysmnn

3.5 aylık labrador cinsi köpeğin bence de 6 7 kilo olması çok normal. Labrador retrieverler kısa tüylü köpek olduğu için belki de size zayıf geliyor olabilir :) bi de
Çok oyuncu ve inanılmaz hareketli köpekler . Kilo normal

Zeynepulku

Babada ırmak geldi vet benimde normal demiş

Selinn_Loraa

Aslında köpeği gerçekten görmeden birşey demem doğru olmaz ama kilosu normal olabilir. Tüylerinin kısalığı ve enerjik oluşu onu zayıf gösterebilir diye düşünüyorum :)

zibityus

bi de tam büyüme çağında yani