Kısırlaştırma Öncesi

nilayy24

Kedim bu hafta içinde kısırlaştırma ameliyatı olacak, yalnız ben biraz endişeliyim. Veterinerimiz genel durumu gayet iyi dedi kilosu da 3.250,tam 7 aylık oldu bugün, kedim dişi. Bir şeyler ters gider diye korkuyorum, üzerime düşenler neler bu süreçte sormak istedim. Şunu da not düşeyim kedim ameliyat sonrası veterinerin prosedürü gereği 3 gün orada kalacak, acil durum olursa müdahale etmeleri için vs, aracım da olmadığı için mantıklı geldi açıkçası. Önerilerinizi ve iç rahatlatacak bilgilerinizi bekliyorum :)

2 CEVAP

turancnsvn

Açıkçası tahlilleri yaptırdıysanız kedinizde sağlıklıysa risk olarak anestezi riski kalıyor. Bu da düşük bir orandır.

Dmlmtl

Merhaba. Benim kedim de kısırlaştı o süreçte sizi hep yanınızda isticek ve yakaligi çıkarmak isticek benim kuzum kafasını oraya buraya döndürüyor du kıyamam ya :D Bana nedense 3 gün fazla geldi benim kedim 1 gün kaldı ertesi günü aldım ve gayet iyidi şükür. Korkmayın iyi geçer şimdiden geçmiş olsun kuzuya:)