Kedimin Adı,Barınaktan Mı Sokaktan Mı?

22 ocakta inşallah minnoş bir kızım olacak.Ve barınaktan almayı düşünüyorum zavallı kedileri köpekleri aç bırakıyorlar :( Sokakta ise zarar görebiliyorlar nerden alsam bilemedim sizce? Ve adını Venüs koymayı düşünüyorum daha güzel çok yaygın olmayan kedi isimleri önerirseniz sevinirim.

8 CEVAP

Haysevgizmo

Buradan yuva arayan kedilerden de sahiplenebilirsiniz.Zaten cogu sokaktan kurtarilmis cile cekmis hayvanlar oluyor.

milodelisi

İstanbulda iseniz iki tane tostos yavru kedim var sokakta sahiplendirebilecegim

harikayanadur

nerden aldığınız bir önemi yok bence sonuçta bir can kurtarıyorsunuz :) isim olarak kleopatra(cleopatra) diyorum :)

Goupe

Bence barınaktan al sokak kedileri sokakta yemek zorda olsa bulabiliyor ama barınakta hayvanlar kafesten bile çıkamıyor aç aç yatıyorlar. Zaten sokak kedisini apartmanda bir eve almayı kesinlikle doğru bulmuyorum. Koskacaman sınırsız gezebileceği yer varken kendini eve hapsedilmiş hissediyor. Evden kaçmak isterler ve insanlardan çok fazla zarar gördükleri için size çok zor alışırlar. Kedinizi barınaktan alın ama sokaktaki kedileride beslemek istiyorsanız hergün kapınızın önüne mama koyun.

Misalucy34

Bende de bi sürü var kedi havalar soğudu ve sıcacık bir eve ihtiyacları var son derece hayvanseverim ama ailem eve kedi almamı istemediği için maalesef sokakta bakıyorum onlara neyse sahipleneceğin kedinin adını fifi koyabilirsin yada melek

Goupe

Pitty koyarsan kedinin ismini çok sevinirim

Çok sağolun sokakta denk gelirsem alabilirim ama malesef istanbulda yasamiyorum tekradan cok saolun hic olmazsa hic karar veremezsem hem sokaktan hemde barinaktan alirim iki tane minnos kedisim olur

aynen bende öyle düşünüyorum sokaktaki kediler özgür,yemek bulabiliyorlar,orada yaşayan insanlar yemek veriyorlar vs. ama barınaklarda kafes içinde sadece kaç tane barınak videosu izledim ve maalesef köpekler bile çoğu kafeste ve aç bırakıyorlar minik minik kediler insanlar barınağı ziyaret etmeye gelince hemen kafesin demirlerine çıkıp miyavlıyorlar telefonun içine girip ordan onları alasım geldi gerçekten :( Ben zaten her gün kedi maması koyuyorum sokaktaki minnoşlarıma yiyorlar sitedeki hayvanseverler de et tavuk vs. koyuyorlar ama maalesef barınakta böyle bir şans yok :( Bir kedi nasıl barınakta olabilir ki? Sokaktaki kedi seni nasıl rahatsız ediyor da şikayet ediyosun gerçekten anlamak çok zor :(