Mama Gecisi

elifozzdemiir

arkadaslar selam, kedime bonacibo kullaniyoruz, yorumlara ve veterinerimizin onerisine gore pek iyi bir mama degil. ben de uygun butceli kaliteli mama ararken mystic i buldum buradan onerilerinizle, veterinerim de tavsiye etti. mystic siparisi verdim ve ayin 21 inde tahmini teslimat ve kedimin simdiki mamasi 21 ine kadar yeter fakat gecisli yapmak istiyorum gecisli yapmaya yetecek gibi durmuyor kuzuma da az az verip acikmasini istemiyorum su zamana kadar 3 mama degistirdim hicbirinde gecis yapmadim bir sorun olmadi ama simdi sorun olur diye korkuyorum ne yapmaliyim :/

2 CEVAP

sforselin

Evinizde yaş mama yapıp kuru mamanın biraz daha yenmesini sağlayabilirsiniz. Geçiş süresi yine kısa olacaktır ama. Bu süreçte de kefir gibi probiyotiklerle ishal olma riskini azaltabilirsiniz. Diğer geçişlerde yaşamamış olmanız kedinizin çok da hassas mideli olmadığını gösteriyor ama bu sefer yaşamayacağınız anlamına da gelmiyor. O yüzden mama iyi gelmedi diye hemen kestirip atmamanızı tavsiye ederim.

sforselin

Yetmesini*