Köpeğim Yediği Şeyi Geri Çıkarttı

AtesLeydi22

Yavru köpeğim kemik yuttu galiba daha ufak belçika kurdu sonra biraz ağladı ama, az ağladı karnını kasıp durdu en sonunda kemiği çıkarttı geri yemek yemeye döndü acaba bir sıkıntı olurmu ya şuan, bişey yok, kemiğinde çıkardı yemekte yiyor ama yinede bişey olur mu?

2 CEVAP

AdaMurphy

Aynı sorun bizimkinde de var maalesef gitti çöplerin arasından kemik bulmuş kocaman attı ağzına çıkaramadım da,dün yedi ama daha bir sorun olmadı umarım da olmaz

zibityus

güvenli olmayan yerlerde kayışı açmamalısınız cam bile yutabilir çünkü