Royal Canin Proplan Hill S

kaanpolat

Gerçekten merak ediyorum hala ısrarla Royal Canin ne Proplan a çok iyi mama diyen insanlar var royal canin içinde daha ne olduğu bile yazmıyor Proplan ve Hill s in içinde ise et bile yok reklam yapmış duyulmuş markalar diye hayvanlarınıza çöp yedirmeyin 30 TL lik Mystic mama bile bu mamalardan daha iyi en azından içinde %50 et var ama insanlar ısrarla bu markalara sırf ismi duyuldu diye çok iyi diyo hepsini geçtim whiskas a iyi diyen var

8 CEVAP

sforselin

Mehmet bey kedimi tıraş ettiriyorum da derseniz 3'te 3 olacak bjbjbbkbe

Selin hanım maalesef onu diyemeyeceğim küçük olduğu için şuanlık ihtiyaç yok ve ne kadar dökerse döksün önemli değil ben karşıyım çok bi tüy dökmüyor gerçi ama ben traşa karşıyım :)

kaanpolat

Orijen deneyin yada Acana kedilerin besin ihtiyacı tahıl değil ettir

kaanpolat

Şöyle düşünün B U R G E R Ki N G çok ünlü bir marka ama fazlası zararlı

Kim ne derse desin Royal Canin ????

sforselin

İyi neyse cildi rahat olacak en azından :)

EZK

Merhaba.. Biz de kabızlık şikayeti ile veterinere gittik bundan bir hafta önce. Felicia aldım almaz olaydım. Sokol ilaç verdi veteriner hekim. Birde Hill"'s i tavsiye etti. N&D dedim ki N&D kaliteli ve içeriği zengin olan mamalardan. Ama hayır dedi. Hill's de daha önce aldım yememisti. Şimdi tekrar kabızlıkla uğraşıyoruz. Ben bilmiyorum şu an hangi mamayi alacağımı. Gerçekten şaşırmış durumdayım.. :((

EZK

@kaanpolat iyi hoş diyorsunuz da onlar da çok aşırı pahalı. :( N&D'yi sorduğumda hiçbir veteriner bilmiyor. Ondan memnundum aslında. Hiçbir kötü yorum da okumadim onlarla ilgili. Ama veteriner Hill's i önerdi. Açıkçası pek de içime sinen bir mama değil..