Yaş Mama Önerisi

Blychee

Merhabalar binada baktığım kedilerim için uygun fiyatli yaş mama arıyorum. Marketlerde kolay bulunduğu için jungle ve pati life denemiştim. Sağlıklı kedilerimi ishal yaptılar. Daha orta segment deneyip memnun kaldığınız markalar varsa önerilerinizi bekliyorum

12 CEVAP

Gelyahron

Felicia, nutri feline

sforselin

Mırmır ya da bonachibo'ya bakabilirsiniz.

Sedayksl

Nutri feline kullanıyorum ben içeriği güzel ama naturea da tavsiye ederim

elberp

200gr'lık konservelerdeki Animonda Carny'ler de uygun fiyat aralığındaki en iyi mamalardan. 10-11TL civarı oluyor. 80gr'lık bir konserveyle kıyaslandığında fiyatı 4TL'ye geliyor diyebiliriz.

Blychee

Çok teşekkürler hepsine bakacağım ♥️

sforselin

Ben bildiğim en uygun fiyatlı içeriğinin de kötü olmadıklarını düşündüklerimi yazdım. Biraz daha fazlaysa bütçe farklı mamalar da bulabiliriz.

Blychee

Toplu alınca daha da uyguna geliyor, tek seferde alıp ara ara versem daha iyi olur muhtemelen

Hilmifold

Purina gourmet ton balıklı kıyılmış yaş mama veriyorum 1 senedir hiç problem yaşamadım 24lü alımda 4 4.5 tl arasına gelio ***de

sehercnt

Katılıyorum arkadaşlara. Uygun fiyatlı ve içeriği iyi olan iki mamayı öneriyorum bonacibo ve felicia. Şunu da ekleyim hiç seçici olmayan kedim felicia'nin bifteklisini yemedi, ama tavuklusunu bayılarak yedi. Purina gourmet'in içeriği temiz görünmüyor..

emiragacci

gimcat markanın içerğide güzel baya

Blychee

Benimkiler tavuk için canını verir, tavuklu olana bakacağım :D

arzukocc86

chef s choice yaş mamalarına bakabilirsiniz uygun ve iyi ayrıca petlebi de altı al beş öde oluyor daha uyguna geliyor sitelerdeki kampanyaları da takip edebilirsiniz