1 Aylık Kedim, Hapşırık Ve Kusar Gibi Tıksırma-Hırıltı

butan

Arkadaşlar kedim 1 aylık dişi annesi yok biz bakıyoruz, cok küçük daha 1-2 gündür hapşırıyor ara ara, özellikle süt içtikten sonra bir de kusar gibi hareketlerle sanki boğazından bisey atmaya çalışıyor gibi hırıltılar yapıyor, konuyu cok araştırdım ama hala ne yapabilirim bilmiyorum, bilgisi olan yardim edebilir mi lütfen:(

3 CEVAP

Sedayksl

Bence acilen bir vet. danışın 1 aylık daha yavrucağın bağışıklığıda düşüktür , normal süt vermiyorsunuzdur inşallah yavru kedi süt tozu var süt olarak onlardan tüketmesi lazım

butan

istahi kilosu keyfi cok yerinde, usuttu mu acaba diye dusundum, veterinere biz gidemiyoruz karantinadan dolayi ama cagiricam veteriner arkadasimi:(

fadime35

İç paraziti olabilir