Kızgınlığa Mı Giriyor

tuanatuti

kedim 6.5 aylık erkek bir iki gündür bana bakıp bağırır gibi miyavlıyor ama püskürtme söz konusu değil anlayamadım kızgınlık belirtisi mi

4 CEVAP

Hayır kızgınlık belirtisi değil kızgınlıkta daha hırçın daha zarar vericek şekilde oynar en basit örnek :)

Kızgınlığı çok iyi anlarsınız merak etmeyin ayrıyetten size bir tavsiye peluş kedi yada peluş kazak alın verin ona kızgınlığında çok yardımcı olacaktır :)

tuanatuti

teşekkür ederim ama kısırlaştıracağım zaten böyle bir şey ona eziyet olur

tuanatuti

zaten karakter olarak sinirli ve hırçın o yüzden anlayamıyorum