Proplan Mı Mystic Mi

firuze199

Biz proplan kısır kullanıyoruz nd çok denedik yemiyor kedimiz ndyi yedirmenin başka bir yolu var mı yoksa proplan yerine mystic mi kullanmalıyız veya başka bir marka içeriği proplandan daha kaliteli? Fiyatı ortalama düzeyde olanlardan önerir misiniz

11 CEVAP

elifozzdemiir

mystic uygun fiyatli fakat pro plandan daha faydali seyler var icinde

elifozzdemiir

zaten icinde deger belirtmeyen ve tavuk turevleri, kumes hayvanlari turevleri yazan mamalari tercih etmeyin. o turevleri dedikleri seyler tavugun bacagi, gagasi vb oluyor

Tengu

kademeli geçiş yaptınız mı yaş mamasına vs karıştırmayı deneyin bizimkinin geçiş süresi 3 haftayı buldu çok inat ve seçici bir kedi ilk maması da whiskastı 3 hafta uyladım sonunda başardım. whiskastan proplana geçtik o zamanlar acemiydim içeriğine bakınca bir şey anlamıyordum artık kısmen tecrübeli bir kedi annesi olarak nd ye geçtik nd de 1 hafta sürdü ısrarı. daha sonra bir aylık bütçe yetersizliğinden mystice geçtik nd ye kıyasla daha az tüy dökümü yaptı artık nd ve mystici dönüşümlü kullanmayı düşünüyorum ama her kediye her mama iyi gelmiyor
sizin dana eğer tenezzül edip nd yi yada mystici yerse gözlemlersiniz iyi geliyor mu gelmiyor mu diye:))

zinci

Kesinlikle Pro plan tamam belki diğer markadan daha pahalı fakat kedimiz isal olduğunda Royal canin mamasından pro plana geçmemizi söyledi veteriner hekimimiz ve pro plan kullanmaya başladıktan sonra kedim isal olduğunda en fazla bir iki gün sürüyor. Şu an da ND markasına geçtik kedim hiç isal olmuyor hiç kusmuyor ama söylediğiniz markalardan birini seçmek gerekirse kesinlikle pro plan

Feridunn

Biz proplandan mystic mamaya geçmiştik ve kedilerim hasta olmuştu ishal olmuştu bir sürü sıkıntı yaşadık belki kediden kediye değişiyordur fakat mystic benim artık hiç tercih ettiğim mama değil maalesef ki kedilerime olanlardan sonra

Hilmifold

Acana ve nd yi yarı yarıya karştırarak veriyorum haftada 2 kerede yaş mama veriyorum çok sağlıklı

firuze199

Evet biz de bu yüzden mystic’e geçmeyi düşündük ama mysticten daha iyi var mı proplana kıyasla

elifozzdemiir

n&d icerik olarak gayet iyi fakat proplan a gore biraz pahali

elifozzdemiir

ayrica simdi baktim orijen ve acana'nin da icerigi gayet iyi

Felicia mama deneyebilirsiniz kısır kedim için felicia somonlu kısır kedi mamasını kullanıyorum arada yavrulara ödül maması olarak veriyorum üstüme atlıyorlar kısır olan kedim çok seçici somonlu mama hariç yemiyor deli ne peynire ne de ete o kadar değer veriyor

firuze199

Nd denedik fakat yemiyor ne yazık ki;( acana ve felicia araştıracağım yanıtlarınız için teşekkürler