Kedimin Gözünde Perde

Daffyduck

Bu beyazlıkları kast ediyorum bunlar nedir git gide çok kötü oluyor

6 CEVAP

Firuzecik

İmkanınız varsa veterineri arayın bu akşam ya da en geç yarın veterinere götürün. Ay böyle bir durumla karşılaşsam korkudan tüm şehri veteriner veteriner gezerim :O

ecekirdekci

Benim veterinerimin söylediği bunun birçok nedeninin olabileceği. Bağışıklıktan, göz enfesiyonundan, vitamin eksikliğinden vb kaynaklanabilir. Ciddi bir şey de olabilir, bence de yarın veterinere götürün.

elifozzdemiir

ilerlemis acilen veterinere goturmeniz lazim

Daffyduck

Veterinere götürdüm. Ateşi 40 derece çıktı ateşten kaynaklandığını söyledi ve antibiyotik iğne yaptı sizce doğru mu yeni taşındığım için tanımıyorum veterineri ama korkuyorum da çok halsiz ????

Ripasida

Bağışıklık sistemi düşmüş acilen vitamin ve antibiyorik verilmeli mutlaka vitamin isteyin veterinerden

Iceoglan

Viral hastalıktan kaynaklı 3. göz kapağı gibi görünüyor. Veteriner ve ilaç şart