Daha Önce Kullanan Var Mı?

Tengu

kokulu olduğu için kullanmak istemiyorum babama mantar oluşumunu engeller demişler babam da hemen almış:') kumunun içine dökülecekmiş
daha önce kullanan oldu mu

9 CEVAP

Ozge00

Yok bence mantara etkisi olmaz. Sadece kuma serpince kediye ne gibi etkisi olabilir ki :D sacma geldi. Bende korkuyordum da suan tedavideyiz, yok olmak uzere mantari. O kadar korkmamak gerek, çoğunlukla korktugumuz sey basimiza gelir hep :D bağışıklığini yuksek tutun sorun olmaz.

Bu alınan şey ney ki ?

Para tuzağı bunlar hiç kullanmana gerek yok kumundanda şikayetciyseniz eğer size Reflex Aktif karbonlu kedi kumunu şiddetle tavsiye ederim :)

Tengu

hayır kumdan şikayetçi değilim memnunum ama bugün babam kuşumuza vitamin almak için gittiğinde görüp sormuş mantar oluşumunu engeller diyince de almış
en korktuğum şeylerden biri kedimin matar olması burda kedisi mantar olanları görünce kendi kedim olmuş gibi üzülüyorum o yüzden kullanmak istiyorum ama kokulu olduğu için arada kaldım

Sudeckmkc

Mantark bilmem ama koku için karonat ya da iki üç paket yeşil çay karıştırırsanız kum kokusu minimuma iner. Tabi aktif karbonlu kum da işe yarıyor

Tengu

güncel

Tengu

kumuna serpecekmişim mantar oluşumunu önlüyormuş+kumun kokmasını engelliyormuş

Tengu

hafta sonu kum kabını komple boşaltıp yıkayacağım için ufaktan koydum tozutma parfüm kokusu vs olmazsa devam ederim belki memnun kalırsam güncellerim gerçi nasıl memnun kalabilirim onu da bilmiyorum neye göre memnun kalıcam ama güncellerim bir fark görürsem:))

Tengu

kumuyla ilgili bir sorunumuz yoktu zaten dediğim gibi sadeve mantarı engellemek amaçlı:) teşekkür ederim