Kediler Yalnız Bırakılınca Bisey Olurmu ?

ecenur1819

Kedimi yalnız bıraktım mecbur bisey olurmu kendine zarar verme falan

14 CEVAP

sforselin

Bir ay yetecek mama açıkta nasıl sağlam kalacak ki? Şaka mı yapıyorsunuz yanlış mı yazdınız?

Ozge00

1 ay boyunca tek basina kalamaz. Umarım evde başka biri vardir veya biri arada gelip kontrol edecektir. Diğer türlü imkansız 1 ay kalmasi.

firuze199

1 ay boyunca yalnız kalması ilk başlarda sorun olmaz ama sonrasında kendini çok yalnız hissettiğinden çok üzülür yanına gelecek birileri var mı? Kumunu temizleyecek mamasını yenileyecek birileri ? Eğer varsa gelip gittiklerinde oyun oynatmaları iyi olacaktır

Cbcan

Salgın var salgın boşverin

Ozge00

Kac gun yalnız kalacak? Yeterli mama su koyduysaniz iki uc gun sorun olmaz.

ecenur1819

1 ay herseyini koydum

Tengu

1 ay çoook uzun bir süre mamasını suyunu düzenli koyacak tuvaletini temizleyecek oyun oynatacak biri olmalı psikolojisi bozulur en iyi ihtimalle kötü ihtimali söylemek bile istemiyorum
bi arkabanız veya arkadaşınız gün içinde gelip bakmalı çok riskli 1 ay tek bırakmak

merveylebadem

1 ay cok uzun süre bence 1 haftadan falan bahsediyorsunuz sandım ilk ama bence cok fazla

Cbcan

2 günden sonra mama bayatlar sular devrilir kumu kirlerinir. kedinize eziyet 1 ay kalmasi

Canselyl

1 ay yalnız bırakmayı düşünmeniz bile çok üzücü. Ben işe gittigimde bile 8-7 saat yalnız kalıyor diye aklım çıkıyor

ecenur1819

Gitmemeye karar verdim

elifozzdemiir

yani gidecekseniz kedinizi de goturmeniz lazim 1 ay imkani yok kalamaz max 2 gun kalir kumu pis oldukca morali de bozulur

Tengu

bence de gitmeyin kedi sahiplenirken bütün bunları düşünüp sahiplenmemiz gerekiyor sonuçta

Canselyl

1 ay inanılmaz uzun bir süre kesinlikle ne kadar mama ve su bıraksanızda kediniz asla yapamaz. Mamalar bayatlar su kirlenir. Ayrıca inanılmaz derecede etkilenir kendini yalnız hisseder. Tuvalet kabının zaten hergün temizlenmesi gerekir. Bu durumda hergün birinin gelip mamasını suyunu tuvaletini kontrol etmesi gerek aksi takdirde asla yapamaz