Kedim Kısırlaşacak

Aysen61

Arkadaşlar yarın kedim kısırlaştırılacak öğrenciyim bazıları 2000 falan tutar diyorlar acaba net bir fiyatı var mı yoksa veterinerden veterinere değişiyor mu toplam kaç lira tutar iki günde veterinerde kalacak birde kısırlaştırdıktan sonra hangi mamaları kullanmalıyım tavsiye edebileceğiniz markalar nelerdir?

4 CEVAP

sforselin

2000 lira abartılı olmuş. İstanbul'da hemogram ve biyokimya testi yapan röntgenini çeken estetik dikiş ve gaz anestezi kullanan yer bile 1200 lira demişti. Klinikten kliniğe değişiyor fiyatlar. Öncesinde oturup her şeyi konuşmanız gerekirdi ama hekiminizle. Klinik seçimi en önemli şey kısırlaştırma konusunda. Güvendiğiniz bildiğiniz bi yere yaptırmalısınız.

Aysen61

Yok güvendiğim bir veteriner zaten fiyatı sordum sen bunları düşünme şimdilik deyip geçiştirdi sonra çevremden birkaç kişi kısırlaştırma 2000 deyince biraz bende abartı buldum neyse kızım iyi olsunda mecbur öderiz ????

Tengu

randevu alırken veterinere fiyat sormadınız mı? o kadar tutacağını hiç sanmam ama gittiğiniz yere bağlı değişir
bütçenize göre ya mystic ya nd öneririm ikisini de kullandım memnun kaldık

cemremio

Klinikten kliniğe fiyatlar değişsede 2.000 TL çok fazla olmuş, iki veteriner kliniğiyle görüşmüştüm tahliller dahil 900 TL demişti birisi, digeride 1200 TL demişti