Felicia Balıklı Mama

Caramels

Felicia nın az tahıllı balıklı yetişkin mamasından aldım. Arkasında 2,5-4,5 kg kediler icin gunde ortalama 54 gram mama verilmelidir diyor. 54 gram ne kadar oluyor bilen varmı somut anlamda?

1 CEVAP

Benim kedim kısır somonlu mamasını yiyor günde 2 avuç benim avcum küçük gerçi ve kızımda öyle hemen mamaya saldırmıyor onu bile bekleterek yiyor mamanin gram hesaplamasını yapmaya gerek yok yeme tarzını takip edin kilo alırsa kısır kedi maması alın normalde diyet maması olarak geçer ve yavru kediler bile aşıklar felicia somonlu mamaya ne yapsam vazgeciremiyorum onlara da felicia kitten kullanıyorum bitince somonlu almak birincil fikrim ????????