Kedim Çok Isırıyor

SelenG_

Merhaba kedim her sabah 4.30 gibi uyanıp beni de ısırarak uyandırıyor. Sürekli ısırma eğiliminde. Dişleri mi kaşınıyor acaba ne zaman bu huyunu bırakır? Elimden geldiği kadar izin vermiyorum ama bazen çok kötü yakalıyor.

3 CEVAP

elifozzdemiir

eger yavruysa disleri kasiniyor dis cikartmaya calisiyor fakat alisirsa buyuyunce de devam edecektir o yuzden elinizle oyun oynatmamaya calisin sizi isirmaya calistiginda oyuncak verin benim kedim bacaklarima da saldiriyor hemen kagidi burusturup top yapiyorum dikkati dagiliyor birakiyor kardesim elini surekli isittiriyor artik bizi isirmiyor sadece kardesimi isiriyor yani aliskanlik haline getirirseniz cidden cok can yakici olabilir ya da isirdiginda onu 10 dakika yaninizdan uzaklastirin kapiyi falan kapayin

ecekirdekci

Sizi uyandırıp oyun oynamak istiyor da olabilir. Isırdığında hareket etmemek çok zor ama en azında gözlerinizi açmayın veya onunla konuşmayın mümkün olduğunca tepkisiz kalın. İşe yaramadığını görünce bırakacaktır.

Handesena

benimki de çok ısırıyordu dişleri kasindigi için yapıyorlar. isirabilecekleri oyuncaklarla oynatmak ise yarıyor bir de ben isirdikca şşt diye bağırıp yalnız bırakip ilgilenmeyi kesip 10 15dk sonra yanina gidiyordum.çok çok azaldı artık sadece oyun oynarken 1 2 kere ısırıyor hafifçe o kadar