Kedim Bugün 2 Kez Kustu

Hasanarar

Merhaba, bugün kedim sabah ve akşam olmak üzere 2 defa kustu. Hareketlerinde Bi değişiklik yok hala enerjik. Acaba bu normalmi kedilerin arada kusması?

3 CEVAP

ecekirdekci

Ne kustu acaba?

calcifer

Geçenlerde kedim yediği tüm mamaları kusmuştu. Tezgahta sirkeli bir sudan içerken yakalamıştım sebebi buydu muhtemelen. Ama tekrar bir kusma olmadı mama yedi ve bol bol su içti. Düzeldi. Veteriner yeme düzenini ve mamayı değiştirdiyseniz de olabilir demişti. Sizin de bunlardan biri olabilir belki.

Evde4canavar

Malt veriyormusunuz mutlaka Malt vermelisiniz yuttukları tüyleri çıkarmak için kusarlar parazit aşılarının zamanı geldimi kontrol edin ama keyfi yerinde her hangibir hareketlerinde değişiklik yok ise Malt verip takip edin