Kedi Mamasi Önerisi

İyi akşamlar arkadaşlar,tavuklu yavru kedi mamasi kullanmak istemiyorum, orta kalitede etli yavru kedi mamasi oneriniz var mıdır ,herkesin gonlu nd yada royal canin vermek ister ama malesef maddi imkanlardan dolayı orta kalitede en iyi mamayi secmeye çalışıyorum yardimci olabilir misiniz

3 CEVAP

Felicia kitten kuzulu var ama bana sorarsanız yetişkin somonlu mamasıni çok seviyorlar eğer 6-7 ayliksa kullanın derim çok güzel bir mama olmalı ki 5 yavruda peşimden koşuyor ???? ama bunun haricinde mystic adlı bir mama var kitten o da tavuklu (yavru kedi mamalarınin çoğu tavuklu ve kuzulu olur) orta halli mamalardan başka kullandığım reflex var en başında almıştım bilgisizlikten 3 yavrum vardı o zaman şimdi 6 kedim oldu bana sorarsanız felicia derim kilosu 27 ve 30 lira arasında

arzukocc86

brit care pahalı gelebilir belki pro choice bakabilirsiniz

melisberk

brit care'in 7-8 kilo olanlarından alınca kilosu 30 lira civarına geliyor, deneyebilirsiniz. mystic bayağı ucuz, benim çok kedim olduğu için 15 kilo aldım ve kilosu 15 civarına geldi onun da. golosi var bir de, onu da benim kedim çok beğenerek yemedi birazcık burun kıvırdı nd'den sonra :) ama bir sorun yaşamadık. onu da 1.5 kilo almıştım, kilosu 26 liraya gelmişti az miktarda aldığım halde. 7 kiloluklardan alırsanız daha da ucuza gelmiş olur.