Çok Çok Acil Durum

Erogluekiin

Merhaba, besleme bölgemde olan bir köpek bizden 1 saat uzaklıkta bir bölgeye bırakılmış. Daha önce o köpek oraya gitmiş ve geri dönmüştü. Bugün gördüm sürekli bir yerde oturuyor. Yanımda getiremedim otobüsle döndüğüm için. Yarın gidip getirmeli miyim yaklaşık 1 saat yürüyeceğim. Yoksa o orayı sevdiği için mi gelmiyor kendisi gelebilir mi? Unutmuş olabilir mi daha önce 2 kere o bölgeden gidip geri geldi.

5 CEVAP

Erogluekiin

Yolu unutmuş olabilir mi 5 yaşında bir köpek

Erogluekiin

Güncel

Drawhel

Unutucagini sanmıyorum ama köpeklerin de kendi bölgeleri var diye biliyorum başka köpekler görürse kavga edebilirler, şu an rahattır ama diğer köpekler gördüğünde rahat olacağını sanmıyorum.

Erogluekiin

Bir kaç köpekle arkadaş olmuş zaten ciddi bir köpek değil çok arkadaş canlısı

Erogluekiin

Ben yarın getireceğim ne olur ne olmaz diye çok isterse kendisi geri gider