İç - Dış Parazit

ilknurgulmek

Kedim 2 yaşında ve 4 kilo, parazit aşıları için hep veterinere götürüyorum. Dış parazit için ensesine damla yapıyorlar, ic parazit içinse hapı veriyorlar ben yutturuyorum. Sadece dış parazit için özellikle bu dönemde kedimi veterinere götürmek istemiyorum. Onun yerine damlayı evde kendim damlatmayı düşünüyorum fakat nereden bulabilirim damlayı ve marka olarak ne kullanabilirim ? Bilginiz var mi ? İnternette bulduğum markalardan emin olamadım. Önerisi olan var mi ??

8 CEVAP

Faytekin

Veterinerden Stronghold, Broadline yada Bayer marka olanları alabilirsiniz dış parazit te en kaliteli ve etkili markalardir, internetten almanizi tavsiye etmem sahte ürün çok çünkü piyasada.

Anonymus552223

Piresi yoksa dış parazit yaptirmayin, disari falan da cikmiyorsa pire olmaz zaten. Normal zamanda da yaptirmayin, onlar hep zehir

elifozzdemiir

veterinerinizden alabilirsiniz damlayi ve hapi daha uyguna gelecektir onlar uygulama parasi da aliyorlar nasil kullanmaniz gerektigini de size anlatirlar

ilknurgulmek

teşekkür ederim

elifozzdemiir

rica ederim

Daha dün Veterinerden dış parazit damlası aldık ve hemen damlattım. Teknovet diye bir damla, 30 lira. Eğer kendi uygulasaydı 50 liradan aşağı yapmazdı ki zaten en son 50 liraya yaptırmıştım Vet. de. Ben de bundan sonra en azından dış paraziti kendim yapıcam. Veterinerin sattığı ilaç da iyidir herhalde yani.

Iceoglan

İç-dış parazit aşısını tek damla ile yapabilmek mümkün. Hap yutmasına gerek kalmıyor. Veterinerden satın alıyorum. Oraya gittiğimizde çok strese giriyor çocuk ama en azından ağzına burnuna genel durumuna da bakıyorlar diye 3 ayda bir götürüyorum

ilknurgulmek

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Evet ben de hem su an veterinere götürmek istemiyorum hem de dediğiniz gibi 20 lirayken uygulama parası filan derken 50 lira alıyorlar çok şükür genel sağlığında da bi sıkıntı yok su an evde uygulamak da kolay zaten. Önerdiğiniz markalara bakicam, tekrar sağolun