Kedim Zeytinyağı Yedi

gokkces

Kedim mutfağın kapısı kapalı olmasına rapmen kapıyı açıp gisip tabakta duran zeytinyağından ve domates sularından içmiş. Bir sorun olur mu veya birşey yapmalı mıyım

6 CEVAP

Bikedi

Belki biraz civik kaka yapar bisey olmaz. Patates pirinc tavuk haslayip verirsiniz civik yaparsa. Ama az yemis diyorsunuz. Biseycik olmaz. Kedi egeli heralde. Ekmek de bansaymis. Yaramaz:)

sforselin

Zeytinyağı sorun yaratmaz, domatesi de yemesi çok önerilmez ama alerjisi yoksa, yine herhangi bir sorun yaşayacağınızı zannetmem.

Namiii

Benim kedim de zeytinyağı sever.Bazıları zeytin seviyor benim ki sadece zeytinyağı seviyor ve ben arada çay tabağında biraz veriyorum şifa olsun diye.Domates suyunu da kardeşimin kedisi seviyor o da bazı sabahlar biraz veriyor.Çok aşırı olmadığı sürece bir sorun olmaz.Siz bugün gözünüzü üzerinden ayırmayın içiniz rahat etsin.Ne kadar yediğini görmemişsiniz çünkü.

gokkces

Tamam teşekkür ederim. Kedi izmirli olduğunu belli ediyor :D bugün yaptı kakasını bir sorun olmadı ♡

gokkces

Çok az yemiş ama bilemedim

zinci

Benim kedim eve ilk geldiği hafta patates kızartmasının yağını içti veterineri zeytin yağı ise sıkıntı olmaz ama devamlı yapmasını engelleyin yememesi daha iyi dedi