Kedimin Tırnakları

Lorinloris

Kedimin 2 tane tırnağı kırılmış. Daha doğrusu ortadan ikiye bolunmüş gibi duruyor. Hani bizim tırnağımız soyulur gibi olur ya onun gibi. Veterinere götürünce soyleyeceğim ama size de sormak istedigim. Normal mi? Yani genelde hep halilari filan her şeyi esnerken filan tırmalar ama tırnagına bişey olmamışti hiç şimdi yeni farkettim. Ama tırnaği kopmamış ya da kırilmamiş.

2 CEVAP

elifozzdemiir

fotograftan cok belli olmuyor ama sıkinti oldugunu sanmiyorum tirmaladiklari icin ondan oluyor arada

Esila46

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/50021-tirnak-kirilmasi benim geçen sorduğum soruya bakın bunun gibi mi?