İnsandan Kediye Mantar Geçebilir Mi?

cass

merhabalar arkadaşım kedisinden mantar kaptı ve sanırım bende kaptım benimde kollarımda 5-6 tane yuvarlak izlerden çıktı. ve ben şuan kedim için endişeleniyorum acaba benden kedime mantar geçebilir mi?

5 CEVAP

Timewyrm

benim bir fikrim yok umarım geçmez :( :( fikri olan cevap verebilir mi

Shewky

Evet hayvandan insana insandan hayvana bulasabilir mantar. Dikkatli olun, ilaçlarını ihmal etme lutfen.

cass

teşekkürler ya dikkat edicem çok sağolun

Goupe

ikisindende birbirine geçebilir. ilaçlarla hemen atlarısın endişelenecek birşey yok

Shewky

Geçmiş olsun. Kuru ve temiz tutup ilaçlarını aldığında hızlıca iyileşecek merak etmeyin.