Arkadaşlar Kedim Evin Köşelerine İşiyor Sirkeli Su İle Siliyorum Ama Koku Feci Şekilde Sindi

Arkadaşlar kedim evin köşelerine işiyor sirkeli su ile siliyorum ama koku feci şekilde sinmiş durumda bu koku nasıl ortadan kalkar ilaç felan var mı? Kullanan varmı

4 CEVAP

elifozzdemiir

erkek kediyse kizginliga girmis ve ciftlesmek icin etrafa koku birakiyor siz kisirlastirana kadar bunu yapmaya devam edecek en iyisi ciftlesmeden kisirlastirmaniz sagligi icin de daha iyi

Iceoglan

Maalesef o kokunun çözümü yok, sirkeli su en iyisi. Kısırlaştırma zamanınız gelmiş

Kedim zaten kısır

Tengu

ciddi bir sorunu olmazsa tuvaleti dışında bir yere yapamazdı veterinere götürün acilen