Acil Bakar Mısınız

Dün kedimi kucağımda severken garip garip hareketler yapmaya başladı hemen indirdim ve pipisi dışarıdayı. Bazen farkediyorum pipisi sürekli dışarıda oluyor bazen kokusuz bir sıvı da geliyor. Zaten sürekli miyavlıyor. Bu kızgınlık belirtisi midir?

3 CEVAP

Iceoglan

Kokusuz sıvı geliyorsa yakın zamanda kızgınlığa girecek gibi görünüyor.Kaç aylık oğlunuz?

5 aylık olacak kızgınlık için daha erken diye düşünmüştüm. Veterşnerimizde kısırlaştırabikiriz şuan ama biraz büyüsün dedi

Iceoglan

Bence daha girmemiş kızgınlığa. Öncesinde pipi çıkıyor yavaştan dışarı. 6 aydan sonra önce idrar testi yaptırın sonra da kısırlaştırma