Kedimin Kakası Normal Mi

Berrefilizzz

Merhaba kedime malt veriyorum ondan mı acaba kakası böyle normal mi iştahı enerjisi yerinde

10 CEVAP

bbeyzvv

Rumeysa06
o insanlar için olan bi karışım kedilere uygulanmaz.

Eliifsngl haklı kaka bir çok hastalıkta erken teşhisi sağlar ama bir kerelik sıvımsı kakanın bir olayı yoktu buna ek olarak ateş kusma iştahsızlık halsizlik gibi belirtilerden bir ya da birkaçı daha gözlemlenirse veya ishal sizin müdahalelerize rağmen devam ederse kesinlikle hiç vakit kaybetmeden veterinere götürün
kediler çok hassas mideli hayvanlar her şeyde kötü olabiliyorlar ama ishale ek belirti hastalık işaretidir
ishal için evde tavuk göğsü-pirinç-patates bunlardan birini haşlayıp verirseniz iyi gelir

Rumeysa06

galiba kediniz ishal olmuş ve bu dönemde çok su kaybedicek bol bol su içmesini sağlayın

Rumeysa06

Veterinerinize danışarak; 1 litre suya, 1 çay kaşığı tuz ve 1 yemek kaşığı şeker ekleyip iyice karıştırdıktan sonra kedinize verebilirsiniz.

Eliifsngl

Gün içinde yaş mama verdiyseniz o yüzden de olabilir, ya da mama değişikliği yaptıysanız. yarın da devam ederse veterineriniz ile görüşmenizi tavsiye ederim.

Feridunn

Koyuluk var bir kısmında kan değildir inşallah

ebruafsr

Çok kanlı duruyor. Veterinere götürürseniz çok iyi olur

Berrefilizzz

Çok teşekkür ederim kakası bugun baya katilaştı bı yerde malti fazla verirsek ishal olabileceğini yazmış sanırım ondan oldu fazla verdim galiba

Zeynepulku

Normal değil bir vet hekime danışın. Vet hekiminize danışmadan hic bir şey yapmayın

Tengu

@bbeyzvv kediler için de uygulanıyor veterinerler bile götürüp serum taktırcak durumda değilsen bunu öneriyorlar

bbeyzvv

tengu minik bir ishal için uygulamak pek mantıklı değil gibi?