Kedimin Kakası Normal Mi

Berrefilizzz

Kedime malt veriyorum ondan mı boyle kakası acaba ve enerjisi iştahı yerinde normal mi böyle olmasi

4 CEVAP

Ozge00

İshal olmuş sanırım. Veterinerinize danisin.

Tengu

içindeki koyu yer kan mı eldivenle bi inceleyin derim
bu arada kediniz baya ishal kıvamı cıvık falan değil su gibi ishal

Tengu

kediniz kaç yaşında? kakası kaç gündür böyle? 2 gün ve üstüyse veterinere götürün

Berrefilizzz

4 yaşında bazı günler hiç kaka yapmıyor yaptığı zamanda böyle yapıyor nedenini cozemedim bı turlu veterinere goturucem çok tesekkur ederim cevaplarınız için ve kakada kan yok