Uzun Yol

Tengu

8-10 saatlik yolculuk yapacağız kendi arabamızla. tuvaletini nasıl yapacak yada yapmaması için aç mı bırakmalıyım bu konuda fikri olan var mı?

5 CEVAP

sforselin

Küçük değilse tutabilir baya aslında ama sanırım yolculuktan birkaç saat önce yemeği kesmeniz iyi olur yine de.

Yola çıkmadan son 2-3 saat bir şey yedirmeyin evden çıkmadan mutlaka bir kendiniz alıp tuvalete koyun ve mümkünse bol bol oyun oynatın uyutmayın arabada zaten yorgunluktan uyuya kalır ve hiç bir sorun olmaz. Rahat Rahat gidersiniz. Kediler 6-8 saat tuvaletlerini tutabiliyorlar. Gidiceğiniz yere 4 saat kala biraz su içirebilirsiniz. Son 2 saat kala da biraz mama ve su

Tengu

teşekkür ederimm

Yola çıkmadan son 2-3 saat bir şey yedirmeyin evden çıkmadan mutlaka bir kendiniz alıp tuvalete koyun ve mümkünse bol bol oyun oynatın uyutmayın arabada zaten yorgunluktan uyuya kalır ve hiç bir sorun olmaz. Rahat Rahat gidersiniz. Kediler 6-8 saat tuvaletlerini tutabiliyorlar. Gidiceğiniz yere 4 saat kala biraz su içirebilirsiniz. Son 2 saat kala da biraz mama ve su