Kedimin Ateşi Olduğunu Nasıl Anlarım?

Sulecrn

Kedim daha yavru 2 aylık oyunu iştahı ve kakası(rengi geldiği günden beri biraz koyu) normal fakat bazen kucagima alıp sevdigimde vücut ısısı yüksek gibi geliyor. Internetten biraz araştırdım ateşi mi var diye orda yazan durumlardan sadece mantar var kulağında acaba bundan mı kaynaklı size de sormak istedim

4 CEVAP

turancnsvn

Burnuna dokunun. Sağlıklı hayvanların hafif nemli olur. Kurumuşsa ateşli olma ihtimali vardır. Bir de yavruların vücut sıcaklığı normal hayvanlara göre fazla olur. Belki o yüzden size ateşli gelmiş olabilir.

Sulecrn

Burnu bi hafta önce kuruydu ama suan normal dediğiniz gibi yavru olduğu için olabilir inşallah ondandır

Sulecrn

Mantar içinde travocort kullaniyoruz

Sulecrn

Partilerini suya batırıyor bazen