Arkadaşlar Lütfen Fikir Verin

Rumeysa06

Benim önceki kedim çok pisti ve annnem artık tüm kedileri pis görüyor yeni kedi almak için ne yapmalıyım

7 CEVAP

Siyahiinci

Önceki kedin nasıl pis olabiliyor? Bir rahatsızlığı mı vardı? Kedilerin yapıları gereği bu mümkün değil ki

Ayselgns

Annenizin düşüncesini değiştirin önce.

Rumeysa06

@epiglottis kedimin ikizi vardı biri dişi biri erkek ti ve zaten çook küçüklerdi kedilerimi halama verdim köy ortamında büyüyorlar şimdi

zehrapwl

YouTube'da ikna edebilmek için kısa kısa konuşulmuş videolar var. Annenize birkaç dakikasını ayırması için ikna edip izletebilirsiniz. Ya da bunu ona açıklayabilirsiniz.

delifd

benimkide istemiyodu neden istemediğini sor,kendini yaladığını söyle yani temiz olduğunu belirtt belki verir..

Rumeysa06

arkadaşlar kedimin annesi ölmüştü ve daha çok küçüktü şırıngayla besliyorduk ve hiç bir zaman kumuna alışamadı ve evde çok ağır bir koku vardı bide kedimin ikizi vardi iki kat koku asla ikna olmuyor ikna edici videolar açıyorum ben eve kedi istemiyorum her yeri kokutacak diyor ben okul açıkken her hafta barınaklara bağış yapan bir insanım ve evde de bir hayvanı olmasını istiyorum lütfen yardımcı olun

Anonymus552223

Eski kedinize ne oldu? Belki de erkek kediydi kizisma doneinde oldugu icin etrafa isiyordu? Oyleyse kisirlastirarak kurtulabilirdiniz bu problemden